Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-abitööline (Tartu Veeriku Kool)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399074

Tööpakkumise number

399074

Töö kirjeldus

- Söögisaalis laudade katmine ja koristamine;
- klientide teenindamine ja toitude serveerimine;
- väljastuslettide ettevalmistamine ja koristamine;
- töökoha ja söögisaali korrashoid;
- vajadusel abitööd köögis;
- abitööd nõudepesus.

Nõudmised kandidaadile

- Hea ja kiire teenindus;
- koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus;
- kohusetundlikkus;
- hügieeninõuete ja enesekontrolliplaani järgimine.

- Sõbralikku, toetavat meekonda ja kaasaegseid töötingimusi;
- võimalust areneda suures rahvusvahelises toitlustusettevõttes;
- ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoha asukoht:
Tartu Veeriku Kool, Veeriku 41,Tartu.
Osaline tööaeg – 20 h / nädalas, E-R 08:30 kuni 13:00.

Koolivaheaegadel tööd üldjuhul pakkuda ei ole.

Tööle asumise soovitav aeg on 26.10.2015.

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. november 2015
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2015

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 500 inimese ning pakume oma teenust 84 erineval aadressil üle Eesti.