Klienditeenidaja Smartpost Itella terminalis
Tööpakkumise number #832978

Itella Estonia OÜ
Laagri, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuulub Sinu tööülesannete hulka:

Pakkide ümbersuunamine

Klientidele meeldetuletuste saatmine

Probleemsete SMS-ide ja loobumiste lahendamine (sms/e-kiri/kõne)

Pakkidega seotud muudatuste vormistamine

Kullerite pöördumiste lahendamine

Jooksvate klienditeenindustegevuste assisteerimine

Sorteerimisterminali klienditeenindus

Ootused kandidaadile

Liitu meie kollektiiviga, kui:

soovid pakkuda klientidele suurepärast teenindust;

räägid väga head eesti ja vene keelt, inglise keelt suhtlustasandil;

oled valmis õppima ja oled aktiivne meeskonnamängija;

Pakume Sulle ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ning erinevaid sportimisvõimalusi.

Sind ootavad:

tööks vajalik professionaalne väljaõpe kohapeal;

toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid;

Sinu tööaeg on E-R kell 09.00-17.30

Töö asukoht: Jälgimäe tee 13B, Tänassilma küla, Saku vald

Tööle asumine kokkuleppel

Tööpakkumise number
#832978

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1032 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2023
Klienditeenidaja Smartpost Itella terminalis Klienditeenidaja Smartpost Itella terminalis

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Aldar Eesti OÜ
KLIENDITEENINDAJA Aldar Eesti OÜ • Harjumaa
Saue
4 näd. tagasi
LISALAO KOMPLEKTEERIJA Magnum Logistics OÜ
Alates 1150 €/kuus
2 päeva jäänud
LISALAO KOMPLEKTEERIJA Magnum Logistics OÜ • Harjumaa
Laagri
TEENINDAJA KEILA SELVERIS Selver
TEENINDAJA KEILA SELVERIS Selver • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine KAUBAKÄSITLEJA-PAKKIJA (E-R 8:00-16:30, LOOMÄE TEE 13 LEHMJA KÜLA) Itella Estonia OÜ
Alates 1000 €/kuus
4 päeva jäänud
Veebipõhine värbamine
KAUBAKÄSITLEJA-PAKKIJA (E-R 8:00-16:30, LOOMÄE TEE 13 LEHMJA KÜLA) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
KAUBAKÄSITLEJA (HOOAJALINE TÖÖ) Itella Estonia OÜ
Alates 1050 €/kuus
5 päeva jäänud
KAUBAKÄSITLEJA (HOOAJALINE TÖÖ) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Vaatan kõiki