Värsked tööpakkumised

Kliendisuhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279315

Tööpakkumise number

279315

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema Fortumo klientide suuremate ja väiksemate murede lahendamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine. Lisaks aitada korraldada ja täiustada seniseid kliendihaldus- ja monitoorimisprotsesse.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimiseks on vajalik:
- hea arusaamine internetipõhiste ettevõtete toimimisest;
- varasem kliendihalduri või klientidega vahetult töötamise kogemus;
- suurepärane inglise keel kõnes ja kirjas;
- soov ennast arendada ja areneda koos ettevõttega;
- vene või mõne muu keele oskus on plussiks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust töötada rahvusvahelises meeskonnas ning suhelda klientidega üle maailma;
- paindlikku tööaega;
- vaheldusrikkaid ning huvitavaid tööülesandeid;
- võimalust kasvada ja areneda koos Eesti edukaima ettevõttega;
- meeldivat töökeskkonda hubases Tartu kesklinna kontoris.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2012

Fortumo OÜ arendab Tartu kesklinnas mobiilteenuste platvormi, mis aitab online- ja mobiilirakendustel maksustada oma kliente. Pea viie tegevusaasta jooksul oleme laienenud enam kui 70-le turule Euroopas, Aasias ning Ameerikas. 2011. aastal valiti Fortumo Eesti Ettevõtlus Auhinna konkursil aasta eksportööriks ning aasta parimaks ettevõtteks. Lisainfot Fortumo ja meie teenuste kohta leiad aadressilt: http://fortumo.com