Värsked tööpakkumised

Kliendiplaneerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368290

Tööpakkumise number

368290

Töö kirjeldus

Kliendivajaduste planeerija tagab ettevõttes kliendile tarnevajaduste (prognooside ja tellimuste) efektiivse planeerimise ning kliendi informeerimise.
- registreerib kliendiprognoose ja – tellimusi järgides kliendiga kokkulepitud tingimusi;
- analüüsib koos kliendijuhiga kliendiprognoose;
- töötab aktiivselt kaasa kliendijuhiga, et tagada kliendirahulolu ja –kasumlikkus;
- analüüsib väljaspool kokkuleppeid saabuvate klienditellimuste tootmisvõimalusi;
- jälgib klienditellimuste täitmist ja teeb ettepanekuid korrigeerivate tegevuste osas;
- registreerib tootmistellimusi järgides kokkulepitud reeglistikku,
- lahendab jooksvaid probleeme ja jagab planeerimisalast operatiivinfot meeskonnaliikmetele.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded teadmistele ja oskustele:

- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- analüütiline mõtlemine ja üldistusvõime;
- ladus eesti keele oskus;
- Word, Excel kasutusoskus

Nõuded isikuomadustele:

- kohusetunne, vastutus-ja otsustusvõime;
- täpsus;
- hea suhtlemisoskus;
- väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime;
- lojaalsus.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja koolitusvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Huvitavat ja vastutusrikast tööd; meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015

HANZA Grupp on juhtivaid allhanke ettevõtteid mehaanika, lehtmetalli, elektroonika ja kaabli valdkonnas Põhjamaades. Kontsernil on tootmisüksused Rootsis, Soomes, Eestis, Poolas, Slovakias ja Hiinas. Kontserni käive on umbes 1,3 miljardit eurot. HANZA pakub oma partneritele ja klientidele tootmise terviklahendusi. Sinna juurde kuuluvad erilahendusega koostetööd tarneahel ja logistika.