Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534541

Kliendinõustaja/konsultant - klienditugi (Customer Support)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 14. mai 2018
Kuulutus aegub: 8. juuni 2018

Töö kirjeldus

Otsime nutikat, intelligentset ja aktiivset kliendinõustajat Kõnekeskusesse.

  • Müügi- ja järelkõnede tegemine
  • Ettevõtte pakutavate toodete ja teenuste müük telefoni teel
  • Uute kliendikontaktide loomine ning vanade uuendamine
  • Kõnedele ja veebipäringutele vastamine
  • Broneeringute loomine ning info jagamine
  • Kliendisuhete haldamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea vene keele oskus
  • Hea inglise keele oskus
  • Väga head arvutikasutamisoskust
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Tulemustele orienteeritus
  • Võimeline töötama omal initsiatiivil
  • Vähemalt keskharidus

Pakume meeldivat töökeskkonda koos professionaalse meeskonnaga ning kaasaegseid töövahendeid.
Motiveerivat töötasu vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Tööaeg E-R 8-17.

Tööpakkumise number
#534541

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

AS Viking Motors kuulub alates 3. juulist 2012 Tallinna Kaubamaja kontserni, olles oluliseks ja oodatud täienduseks kontserni autokaubanduse valdkonnale.
Kontserni autokaubamaja tekkimise eeldused on tänu üksteist toetavale ja senisest mitmekülgsemale brändiportfellile vägagi perspektiivikad. Meie esindada on Aasia tõusev bränd, Euroopa auto ja premium klassi mark – KIA, Opel ja Cadillac.
Soovime täiendada oma meeskonda auto eriala spetsialistiga.

Vaata rohkem