Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708367

Kliendikonsultant Tammsaare Euronicsis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on aktiivne teenuste konsultatsioon ja teenuslepingute sõlmimine, klientide teenindamine ja nõustamine ning kodutehnika müük.

Ootused kandidaadile

  • Oled hea suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega;

  • Oled rõõmsameelne ka siis, kui tööpäev on kiire ja tihe;

  • Naudid müügiprotsessi ning inimestega suhtlemine paneb Sind särama;

  • Valdad heal tasemel eesti ja vene keelt;

  • Omad vähemalt keskharidust;

  • Oled vilunud arvutikasutaja.

  • Võimalust müüa huvitavaid ja kvaliteetseid teenuseid ning tooteid;

  • Kogemust ja väljakutseid Eesti suurimas kodumasinate müügiettevõttes;

  • Toetavat ja rõõmsat meeskonda;

  • Tulemusest sõltuvat motiveerivat palgasüsteemi;

  • Põhjalikku väljaõpet ja põnevaid koolitusi.

Tööpakkumise number
#708367

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2021

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Euronicsi kett asutati 1990.aastal, liites endasse kohe 5 riiki - Saksamaa, Belgia, Hollandi, Hispaania ning Itaalia. Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003.aastal ning on tänaseks esindatud 16 kauplusega. Lätis on avatud 8 kauplust ning Leedus on samuti 4 Euronicsi kauplust. Baltikumis kokku on Euronicsi kaubamärgi all tegutsevate kaupluste müügipinda üle 20 000 m2. Kaupluste asukohad ja täpsem info: www.euronics.ee, www.euronics.lv, www.euronics.lt.

Vaata rohkem