Värsked tööpakkumised

Kliendikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566123

Tööpakkumise number

566123

Firma nimi peidetud Kliendikonsultant

Töö kirjeldus

TNT kliendikonsultandina soovitad oma ala spetsialistina kliendile alati parimaid lahendusi, leiad võimalikele keerulistele olukordadele lahendused koostöös kolleegidega üle maailma ning teenindad kliente telefoni ja e-maili teel eesti, inglise ja vene keeles.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEILE KUI:
• klientidega suhtlemine paneb sul silmad särama
• oskad lisaks suurepärasele eesti keelele rääkida ka heas inglise ja vene keeles;
• suudad sujuvalt orienteeruda mahukas infotulvas ja oled vilunud arvutikasutaja;
• oled leidlik ja taiplik, piisavalt iseseisev ning oma tööasjades alati kohusetundlik;
• väärtustad ja naudid meeskonnatööd ning säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:
• Täiskohaga tööd äripäevadel: E-R, tööaeg 08.30-17.00. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
• Põhjalikku väljaõpet ning jätkuvat arengut koos toetavate koolitustega
• Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas.
• Kokkuhoidvat meeskonda ja kogenud juhti. Sinu juhiks saab Kairi, kes alustas TNT-s 12 aastat tagasi. “Meil on suurepärased kliendid, iga päev on põnev ning lisaks toetav tiim - mõnus tunne on hommikuti tööle tulla,” ütleb Kairi, klienditeeninduse juht.
• TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui vaid 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.
• Lõbusaid ettevõtmisi. Ühised tähistamised, rabamatk, tervisekuu, klienditeeninduse nädal ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel. TNT Eesti toetab MTÜ-d Igale Lapsele Pere.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2018
Kuulutus sisestati:
6. november 2018

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid
pakkuv firma.