Värsked tööpakkumised

Kliendikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238220

Tööpakkumise number

238220

Töö kirjeldus

kindlustusjuhtumite käsitlemine
24h hädaabi teenuse osutamine (k.a.sõiduki käivitamine; rattavahetus jmt.)

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlemisoskus, kohusetunne ja organiseerimisvõime
• abivalmidus
• täpsus ja korrektsus
• arvuti kasutamisoskus
• eesti ja vene keele oskus
• autojuhilubade olmasolu
kasuks tuleb sõidukite tehniline tundmine

Ettevõte pakub

• tasuta väljaõpe
• liikuvat ja huvitavat tööd
• kaasaegset töökeskkonda
• meeldivat ja professionaalset kollektiivi
• head töötasu

Lisainfo

Pakume tööd nii põhikohaga kui ka osalise tööajaga kliendikonsultandile

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
1. september 2011

Roheline Laine OÜ tegeleb kindlustusjuhtumite käsitlemise ja 24h hädaabi teenuse pakkumisega. Teenustest saab täpsemalt lugeda kodulehelt www.rohelinelaine.ee Meie suurimad kliendid on AS Rentacar, SEB Liising, Veho Eesti AS, Ergo Kindlustus, Iizi Kindlustusmaakler AS, Gjensidige Baltic jpt. Meie missioon on pakkuda kõrgeima kvaliteediga vastavat teenust Baltikumis ja Euroopas.