Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310950

Kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- pretensioonide, kaebuste ja muu informatsiooni vastuvõtmine infoliinikanalite kaudu (e-mail, telefon, jne);
- informatsiooni edastamine vastutavate osakondadele
- vastuste õigeaegne koostamine
- laekunud kaebuste analüüs ning aruandlus

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
- arvuti oskus kontoritarkvara valdamise tasemel
- täpsus ja korrektsus, iseseisvus, aktiivsus, kohusetundlikkus
- positiivsus ja sõbralikkus

- kiiret tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas jaekaubandusettevõttes
- dünaamilist tööd parimas meeskonnas
- hindamatut praktilist töökogemust
- tööalast koolitust

Tööpakkumise number
#310950

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2013

Eestis kiiresti arenev Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku üle 500 kaupluse Leedus, Lätis, Eestis, Poolas, Hispaanias ja Bulgaarias.

Vaata rohkem