Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622659

Kliendikonsultant Jõhvi uues Pro Optikas- saa koos meiega optika valdkonna spetsialistiks!

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine,
kaupade müük, väljapanek
vajalik arvutioskus ja nutikus
töö vahetustega toredas meeskonnas

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
hea suhtleja ja pead tähtsaks head teenindust, oled positiivse mõttelaadiga ning valmis kaasa aitama ettevõtte eesmärkide saavutamisele, omad eesti ja võõrkeeleoskust (vene, inglise), oled hea meeskonnamängija ja valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Siis pakume:
vaheldusrikast tööd edumeelses Eesti ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, firmaüritusi, koolitusi ning mõnusat õhkkonda

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.
Palun lisada CV-le ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#622659

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 16 kauplust (6 Tallinnas, Viimsis, Võrus, Põlvas, Valgas, 2 Tartus, Viljandis, Rakveres, Jõgeval ja Pärnus). Otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega, arenemissooviga töökat inimest, kes on väga hea meeskonna mängija.

Vaata rohkem