Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736758

Kliendijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • heade kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
  • aktiivne klientide külastamine
  • sortimentide haldus ja kontroll kauplustes
  • toodete paigutamine
  • tellimuste jälgimine

Ootused kandidaadile

  • edukat varasemat müügitöö kogemust
  • valmisolekut iseseisvaks ja liikuvaks tööks
  • head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • aktiivsust, eesmärkide seadmise oskust ja nende elluviimist
  • elementaarset arvutiga töötamise oskust (MS Office)
  • väga head eesti keele oskust ning kasuks tuleb vene keele oskust suhtlustasandil
  • autojuhtimisõiguse (B-kat.) olemasolu

Omalt poolt pakume huvitavat tööd sõbralikus meeskonnas, kaasaegseid töövahendeid ning tulemustele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#736758

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021

Atria Eesti AS (www.atria.ee) on suuruselt teine, ligi 270 töötajaga lihatööstus ning seakasvataja Eestis, kes omab kolme kaubamärki: Maks&Moorits, Wõro ja VK. Atria Eesti tegutseb Valgamaal, mille ajalugu ulatub aastasse 1910. Atria Eesti lihatööstuse suurim eelis on kogu tootmisahela omamine – alates loomade kasvatamisest kuni valmistoodangu realiseerimiseni kauplustes. Atria Eesti tooted on valmistatud peamiselt eestimaisest toorainest. Atria Eesti AS kuulub Soome börsiettevõttele Atria Oy

Vaata rohkem

Kliendijuht