Tööpakkumise number

578960

Ensto Ensek AS Kliendihalduse tiimi juht

Töö kirjeldus

Sinu tööks on jätkusuutlik kliendihaldustiimi eestvedamine. Tiimi igapäevane töö on klienditellimuste haldamine ja reklamatsioonide käsitlemine ning kommunikeerimine sise- ja välisklientidele.
Tiimijuhina teed tihedat koostööd Ensto teiste kliendihaldustiimide juhtidega ja oled kliendihalduse esindajaks Ensto Ensek AS juhtkonnas.
Oled valmis vajadusel asendama Ensto teiste kliendihaldustiimide juhte.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sind köidab inimeste eestvedamine rahvusvahelises keskkonnas ja sulle läheb korda klientide rahulolu. Oled positiivse kõik on võimalik hoiakuga ja hea ensejuhtimisoskusega.
Eeldame inimeste juhtimisalast kogemust, väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.


Ettevõte pakub

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes; tööalaseid lähetusi Ensto teistesse asukohtadesse; kaasaegset töökeskkonda ning erinevaid ettevõtte soodustusi vastavalt töötatud ajale.
Tööle asumine ASAP ning asukoht Ensto Keila tehas


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Kliendihalduse tiimi juht


ENSTO ENSEK AS

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Oleme üks juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid maailmas ja hinnatumaid energiasäästlikkuse eksperte. Lubame säästa teie energiat ja pakume välja lahendusi, kuidas seda teha. Oleme tuntud energiasäästlike ja töökindlate toodete valmistajana

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi ja silikooni survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 400 inimese

Vaatan ettevõtte profiili