Tööpakkumise number #794601

KLIENDIHALDUR-TOOTEPAIGUTAJA TALLINNASSE JA HARJUMAALE

Makro Trade Baltic OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meiega töötades võtad vastu endale väljakutse olla teistest konkurentidest

erinev ja parem.

Oled edukas, kui suudad tõestada, et lähed „läbi seina“ ning keerukates olukordades suudad jääda positiivseks ning leida kiirelt lahendusi.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sa:

  • Tead, et müük ei toimu ainult kontoris ja laua taga, vaid ka kliendi juures
  • Kuulad oma klienti
  • Oled julge suhtleja ning oskad ka halva tujuga rõõmsameelselt inimestega suhelda
  • Valdad eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • Oskad edukalt oma aega planeerida
  • Oskad töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
  • Oskad ja julged teha ettepanekuid ja luua uusi ideid
  • Tagad toodete väljapaneku vastavalt jaekettide planogrammidele ja vastutad toodete olemasolu eest klientide juures
  • Omad B-kategooria juhilubasid (manuaal)

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • Igakülgset arenguvõimalust ja oma ideede realiseerimist
  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd
  • Nooruslikku ja positiivset meeskonda, kes Sind alati toetab
  • Kõik tööülesannete edukaka täitmiseks vajalikud vahendid (sh ametiauto)
  • Võistlushasarti

Tööpakkumise number
#794601

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Imper OÜ
1000 - 1500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Imper OÜ • Tallinn
Tallinn
KAUBAPAIGUTAJA- MÜÜGIESINDAJA (TALLINN JA HARJUMAA) Mobec AS
KAUBAPAIGUTAJA- MÜÜGIESINDAJA (TALLINN JA HARJUMAA) Mobec AS • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
MÜÜGIASSISTENT Svensky Kaubanduse AS
6 p. tagasi
MÜÜGIASSISTENT Svensky Kaubanduse AS • Harjumaa
Maardu
E-KAUBANDUSE VÕTMEKLIENDIHALDUR DPD Eesti AS
2 päeva jäänud
E-KAUBANDUSE VÕTMEKLIENDIHALDUR DPD Eesti AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
MÜÜGIESINDAJA Global Marine Supply OÜ
1700 - 4500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Global Marine Supply OÜ • Harjumaa
Vaatan kõiki