Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211884

Tööpakkumise number

211884

Töö kirjeldus

Ootame, et Kliendihaldur:
- esindaks meid suhtluses klientide, partnerite ning mobiilioperaatoritega
- müüks aktiivselt Fortumo mobiilimaksevõimalusi online mängudele, sotsiaalvõrgustikele ning teistele ettevõtetele Euroopas
- tunneks ära Fortumo kliendid ning tuleks toime kogu müügiprotsessiga alates pakkumise koostamisest lepingu sõlmimiseni ning ka tehnilise abistamiseni

Nõudmised kandidaadile

- veebiettevõtte arendamise, müügi, turundamise ning muu sarnase kogemus on nõutud
- hea arusaamine mobiili lisaväärtusteenustest, interneti ja/või mänguettevõtluse mudelitest
- soov töötada iseseisvalt ning paindliku graafiku alusel
- suurepärane inglise keel kõnes ja kirjas
- hispaania, vene või mõne muu võõrkeele oskus on plussiks

Pakume võimalust olla osaks noorest rahvusvahelisest meeskonnast, mis edendab edukat ning väärtuslikku globaalset ettevõtlust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2010
Kuulutus sisestati:
11. november 2010

Fortumo OÜ pakub veebiettevõtjatele lihtsat mobiilimaksete platvormi online mängude, sotsiaalvõrgustike ning teiste veebipõhiste lahenduste jaoks. Kolme tegevusaasta jooksul on ettevõte laienenud 45 riiki nii Euroopas, Aasias kui Lõuna-Ameerikas ning uusi turge lisandub pidevalt. 2009. aastal valis Mobile Monday Fortumo 20 kõige potentsiaalsema mobiilialase startupi hulka maailmas ning TechCrunch 100 huvitavama ettevõtte sekka Euroopas.