Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752555

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine

  • Klientide teenindamine esinduses

  • Tellimuste vastuvõtt ja haldamine

  • Pakkumuste koostamine

  • Tööaja planeerimine ja koordineerimine: oled 'vahelüli' kliendi ja tootmise vahel

Ootused kandidaadile

  • Väga hea ja avatud suhtleja

  • Võimeline iseseisvalt projekte haldama

  • Kohusetundlik ja täpne

  • Selge kommunikatsiooniga (korrektne eneseväljendus nii kõnes kui ka kirjas)

  • Müügi ja/või klienditeeninduse kogemusega (seda saab korvata suure sisemise sooviga valdkonnas edukaks saada)

  • Teab, mis on telefon ning ei karda seda kasutada

  • Eesti ja inglise keele oskus on vajalik, vene keele oskus on pluss

  • Oskus aega efektiivselt planeerida

  • Olla oluline liige väikeses ja tegusas organisatsioonis: Sinu ideid ja mõtteid kuulatakse

  • Tööd usaldusväärses ajalooga ettevõttes

  • Inimlikku suhtumist (oleme paindlikud ja tolerantsed)

  • Kogenud müügijuhi mentorlust ja abi eesmärkide seadmisel ning saavutamisel

  • Meeldivat töökeskkonda ja kolleege

  • Konkurentsivõimelist tasu (põhipalk + tulemustasu)

Tööpakkumise number
#752555

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem