https://www.cvkeskus.ee/370282

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370282

Tööpakkumise number

370282

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on klientidega suhtlemine, nende ostude jälgimine, probleemide lahendamine ja ootuste ületamine; müük ja teenindus saalis ning külaliste teenindamine; kampaaniate ja ürituste kavandamine ja organiseerimine; müügisekretäri ja müügiesindajate abistamine arvete ja pakkumiste tegemisel; dokumentide, kirjavahetuse ja lepingute korrashoid, telefonimüük, jm. tööst tulenevad jooksvad ülesanded.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on soovitavalt marketingialase haridusega, naudib suhtlemist klientidega ning omab töökogemust nimetatud ülesannete täitmiseks.
Tööks on vajalik eesti ja vene keele oskus, samuti arvuti põhiprogrammide hea tundmine. Inglise/saksa keele oskus on plussiks.
Isiksuseomadustelt on oodatud initsiatiivikad, kiired ning suhtlemis- ja koostöövalmid kandidaadid.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub motiveerivat töötasu ja vajadusel tööks vajalikku täiendkoolitust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2015
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ariko Reservi kliendiks on Pireka Eesti OÜ, 2002. aastast tegutsev, kiiresti arenev hulgimüügifirma, mis pakub oma klientidele kõrge kvaliteediga hügieenitooteid, puhastus- ja koristusvahendeid ning koristusmasinaid. Ettevõte esindab Eestis selliseid rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud suurtootjaid nagu Kimberly-Clark, Papernet, Ecolab, Tennant, Ready-System, Unimop jt. Pakutakse parimaid lahendusi koos heal tasemel teeninduse, professionaalsete konsultatsioonide ja klientide pideva koolitamisega.
Vt lisa: www.pireka.ee.