Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591197

Tööpakkumise number

591197

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna esindusse, Järveotsa tee 54 kliendihaldurit, kelle tööülesanneteks on klientide andmebaasi koostamine, haldamine ning aktiivne suhtlemine klientidega.
Lisaks hinnapakkumiste ja lepingute koostamine, müügitöö organiseerimine, aktiivne müük nii telefoni kui ka interneti teel ning klientide vastuvõtt ettevõtte esinduses.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame väga head suhtlemise oskust, aktiivsust, kohusetundlikkust, ausust, sõbralikkust ning valmidust meeskonnatööks samuti pinge- ja stressitaluvust. Kasuks tuleb eelnev müügi-ja kontoritöö kogemus.

Pakume huvitavat, mitmekesist ning perspektiivikat tööd üle Eesti tegutsevas ettevõttes. Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi, väljaõpet, pidevaid täiendkoolitusi, stabiilset töötasu ning võimalust seda vastavalt müügitulemustele suurendada.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2019
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 750 kuni 1400 EUR kuus

Korsten Puhtaks OÜ on asutatud 2010-nendal aastal.
Meie põhi tegevusaladeks on korstnate, ahjude, pliitide, kaminate müük, ehitamine, paigaldamine ning renoveerimine.
Korsten Puhtaks OÜ on FuranFlex lõõrivoodri sertifitseeritud ning ametlik paigaldaja Eestis.
Lisaks pakume ka küttesüsteemide hooldust, puhastust ning kvaliteetset korstnapühkimise teenust.

Meie meeskonnas on meistreid, kellel on kogemused juba aastast 2000. Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust ning kestvat tulemust
Korsten Puhtaks OÜ`l on esindus Tallinnas aadressil Järveotsa tee 54 ja Jõhvis aadressil Jaama 14 .