Värsked tööpakkumised

KLIENDIHALDUR (Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430364

Tööpakkumise number

430364

Töö kirjeldus

- kaubakäsitlemise töö kvaliteetne ja õigeaegne korraldamine
- laoprotsesside arendamine ja parendamine
- KPI-de jälgimine ja kvaliteedi tagamine
- kliendiga e-maili, telefoni teel suhtlemine
- töötajate iganädalaste koosolekute ettevalmistamine ja läbiviimine
- kliendiga operatiivsetel koosolekutel osalemine
- tööjõu planeerimine
- osalemine töötajate värbamisprotsessis
- uue töötaja juhendamise korraldamine
- puhkuste ja tööajakavade koostamine
- oma üksuses töötervishoiu ja tööohutuse nõuete täitmise tagamine sh juhendamise läbiviimine
- dokumentide korrasoleku tagamine

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtlemis-, planeerimis- ja analüüsioskus, korrektsus, pingetaluvus
- sobivus meeskonnatööks
- kohusetunne, usaldusväärsus
- tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine
- arvutioskus (Microsoft Word, Excel, Power Point jne) sh internet
- vähemalt keskharidus
- eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- kasuks tuleb juhtimis- ja töökogemus laos või tootmises

Ettevõte pakub

- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- tööaeg E-R 8:00 - 16:30
- tööandja transport Tallinn <-> Itella
(asume Jüri aleviku lähedal - Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa)

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2016
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.