Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 597793

Tööpakkumise number

597793

Firma nimi peidetud Kliendihaldur

Töö kirjeldus

Eesmärgiga pakkuda meie klientidele kvaliteetset logistikateenust otsime meie tiimi Tallinnas

KLIENDIHALDURIT

kelle peamised tööülesanded on:
- klientide päringutele vastamine telefoni ja e-kirja teel
- veebi kaudu saadetud päringute haldamine, sh tellimuste sisestamine
- klientidele hinnapakkumiste tegemine

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on vene keele oskus suhtlustasandil ning kasuks tuleb varasem töö klienditeeninduses.

Kandideeri meile, kui Sa väärtustad parima klienditeeninduse põhimõtteid, soovid pakkuda meie klientidele nende äri vajadustest tulenevaid lahendusi, oled valmis õppima töö käigus ja suhtud tööülesannetesse kohusetundlikult.

Võta ühendust meie personalijuhi Ene Moppeliga kas telefonil 527 1850 või aadressil ene(ät)belmotinvest.com. Lepime kokku kohtumise ja saame kõigest täpsemalt rääkida.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019

OÜ Kaubaekspress on Eesti vanim siseekspediitor, firma asutati 1993.a.

Meie põhitegevusalaks on väikesaadetiste, täis- ja osakoormate vedu Eesti piires uksest ukseni. Lisaks pakume ladustamisteenust koos teiste laoteenustega. Firma esindustes Tallinnas, Tartus ja Jõhvis töötavad oma ala hästi tundvad töötajad. Väikesaadetiste ja osakoormate veol koormame auto mitme erineva kliendi kaubaga ja tellija tasub ainult oma kaubakoha eest ühel suunal.

OÜ Kaubaekspressil on käigus igapäevased regulaarsed kaubaveoliinid ja kohalikud kaubaveoringid ning reservautod, millega toimetatakse kaubad õigeaegselt kohale mistahes Eesti punkti.

Kaubaekspress OÜ
www.kaubaekspress.ee
facebook.com/kaubaekspress