Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457725

Tööpakkumise number

457725

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on kontserni klientide tellimuste käsitlemine ning info vahendamine klientide ja ettevõttesiseste osakondade vahel. Tellimuste mahu arvestamine ja transpordi tellimine lepingulistelt partneritelt. Ettevõtte andmebaasi korrastamine ja täiendamine. Aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidust
  • arvuti kasutamise oskust
  • eesti ja inglise keele oskust
  • iseseisvust, täpsust, kohusetunnet, head suhtlemisoskust
  • otsustamisjulgust
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • kiiret kohanemisvõimet
  • stressitaluvust

Sul on hea võimalus töötada rahvusvahelises edukas ettevõttes, teha huvitavat ja mitmekülgset tööd toetavas ning sõbralikus meeskonnas. Pakume väga head töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid ning konkurentsivõimelist palka. Sinu töökoht asub ettevõtte Glamox Keila tehase kontoris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2017

Kontsern Glamox, mille peakontor asub Norras, on üks Euroopa juhtivaid valgustite tootjaid ja turustajaid. Kontserni Glamox kuulub 10 tehast 6-s riigis (Norra, Saksamaa, Eesti, Rootsi, Kanada ja Hiina) ning 19 müügifirmat 15-s riigis. Glamox’i kontserni käive 2016. aastal oli ligi 290 miljonit eurot. Kontsernis töötab üle 1200 inimese. Glamox alustas oma tegevust Eestis 1992. aastal pakkudes klientidele terviklikke valgustuslahendusi. Glamox HE 2016. aasta käive oli 46,5 miljonit eurot ning töötajaid on kokku üle 160. www.glamox.ee