Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640705

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidukaupade kliendihalduri tööülesanneteks on:
* Igapäevane aktiivne müügitöö
* Kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning kliendibaasi laiendamine
* Toodete paigutamine
* Müügipakkumiste tegemine
* Hankelepingute sõlmimine
* Seatud müügieesmärkide ja müügiülesannete täitmine
* Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste leidmine
* Professionaalne toodete esitlus

Ootused kandidaadile

* Aktiivne müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
* Eesti keele oskus
* Vähemalt keskharidus
* Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
* Hea ajaplaneerimise oskus
* Iseseisva töö kogemus
* Stressitaluvus
* Tulemustele orienteeritus

* Tunnustust ja väärt tasu heade müügitulemuste eest (põhipalk + tulemusetasu)
* Huvitavat ja liikuvat tööd
* Mõnusat töökeskkonda
* Positiivseid, sõbralikke ning edumeelseid töökaaslasi
* Stabiilset tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#640705

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

Eesti Veski OÜ on Eesti kapitalil põhinev hulgimüügiga tegelev ettevõte.
Eesti Veski OÜ on spetisaliseerunud: maiustustele, mahlade ja jookidele.

Vaata rohkem