Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur / account manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421851

Tööpakkumise number

421851

Töö kirjeldus

Võtame tööle ettevõtliku inimese KLIENDIHALDURIKS (Account Manager)

Tööaeg E-R 9.00-17.00, meie esinduses asukohaga Pärnu mnt.160C.

Tööülesanded:

* Klientide teenindamine ja nõustamine
* E-poe haldamine ja tellimuste vormistamine
* Arvete väljastamine, kaupade pakkimine ja kaupade saatmine klientidele
* Kaupade tellimine, vastuvõtmine, väljastamine ja lao haldamine
* Suhtlemine meie kodumaiste- ja välistarnijatega
* Aruandlus ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt eeldame:

* Varasemat töökogemust müügisektoris või klienditeeninduses
* Vähemalt keskharidust
* Arvutikasutamise oskust (MS Office programmid, BUUM müügiprogramm)
* Väga head eesti-, inglise- oskust kõnes ja kirjas, vene- ja soome keel vähemalt suhtlemistasandil
* B-kategooria juhilube ja isikliku sõiduauto olemasolu
* Suhtlemisoskust, korrektsust ja täpsust
* Sihikindlust ja tulemusele orienteeritud suhtumist

Kuna tegeleme merekaupade müügiga, siis kasuks tulevad kindlasti merealased teadmised või kokkupuuted paatide- jahtide- kaatritega eelneva töö tõttu või siis hobi korras.

Pro Marine Trade on kiiresti arenev ettevõte ja e-pood www.promarinetrade.com kogub järjest suurenevat populaarsust üle Euroopa. Sellest tulenavalt pakume sulle:

* Järjepidevat ja kestvat tööd
* Kaasaegset töökeskkonda
* Võimalust edasi liikuda karjääriredelil
* Nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi
* Täiendõppe ja enesetäiendamise võimalusi
* Müügi- ja tootekoolitusi
* Osalemisvõimalust erinevatel mere-üritustel ja messidel
* Motiveerivat palgasüsteemi
* Toetust hobispordi harrastamisel

Palun saada meile lisaks CV-le ka kaaskiri, kus anna meile teada, miks just Sina oleksid hea kandidaat pakutavale ametikohale :)

Lisainfo

Tööle asumise aeg: ASAP
Töö tüüp: Täistööaeg, Lepinguline
Töötasu: Põhipalk + Motiveeriv tulemuspalk, Autokompensatsioon

Tööaeg E-R 9.00 - 17.00
Katseaeg: 4 kuud

Saada meile oma kaaskiri koos elulookirjeldusega hiljemalt 20.05.2016
läbi CV keskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
5. mai 2016
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1600 EUR kuus

Pro Marine Trade on alates 2003 aastast tegutsev ettevõte ja meie peamiseks valdkonnaks on erinevate merekaupade, paaditarvikute ja päästevahendite hulgimüük. Haldame Baltikumi suurimat merekaupade e-poodi www.promarinetrade.com