Värsked tööpakkumised

Kleepija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239942

Tööpakkumise number

239942

Töö kirjeldus

- kaupade käsitlemine (paigutamine, noppimine, pakkimine, markeerimine)
- lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
- eelnev töökogemus laos
- hea füüsiline vorm

Omalt poolt pakume häid töötingimusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kleepimistööd teostame Vana-Narva mnt laos. Töö on projektipõhine ehk ajutine ning töövõtulepinguga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. september 2011
Kuulutus sisestati:
20. september 2011
Lisainfo palga kohta:
Tükitöö alusel

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.