https://www.cvkeskus.ee/228774

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klassiõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 228774

Tööpakkumise number

228774

Töö kirjeldus

Saue Gümnaasium vajab professionaalset klassiõpetajat alates järgmisest õppeaastast. Soovitav eripedagoogiline ettevalmistus.


Nõudmised kandidaadile

Saue Gümnaasium eeldab uuelt õpetajalt vastavat erialast haridust, siirast huvi ja soovi õpetada lapsi just meie koolis, meeldivas töö - ja õpikeskkonnas. Saue Gümnaasium ootab konkursil osalema õpetajat, kes on oma eriala hea spetsialist ning pedagoog , hindab ja järgib meie kooli väärtusi, jagades neid õpilaste ja kolleegidega. Samuti eeldame et uus kolleeg on erapooletu, tolerantne, sõbralik ja omab toetavat suhtumist erinevate võimetega õpilastesse.


Ettevõte pakub

Pakume kaasaegset töökeskkonda motiveeritud õpilaste ja toredate kolleegidega, võimalusi arenguks spetsialistina ning kaasatust kooli - ja ainealasesse arendustöösse.


Lisainfo

Soovitav eelnev töökogemus klassiõpetajana.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
20. mai 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saue Gümnaasium on õpilaste arvult üks Harjumaa suuremaid koole. Kool on tegutsenud järjepidevalt 25 aastat. Saue linnas asuv kool pakub õpilastele kaasaegset arengukeskkonda ja õpetajatele meeldivat töökeskkonda motiveeritud õpilaste ja toredate kolleegidega. Meie õpetajaid iseloomustab professionaalsus ja sõbralik suhtumine õpilastesse. Meie õpilast iseloomustab aga orienteeritus headele tulemustele ning aktiivsus koolivälises tegevuses.