https://www.cvkeskus.ee/613388

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613388

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Järveküla Kool motoga "Õppimine on elustiil" ootab 2019/2020 õppeaastast oma meeskonda klassiõpetajat.


Ootused kandidaadile

Õpetajaametile vastav kvalifikatsioon, valmidus meeskonnatööks ja soov töötada lastega.


Ettevõte pakub

Modernset töökeskkonda, aktiivset meeskonda ning põnevaid ja innovaatilisi projekte.


Tööpakkumise number
#613388
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klassiõpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!