Värsked tööpakkumised

Klaaspakettide valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361600

Tööpakkumise number

361600

Töö kirjeldus

• Klaaspakettide valmistamine juhtkonnalt saadud tootmisülesande järgi

Nõudmised kandidaadile

• Põhiharidus
• Füüsiliselt heas vormis - valmis vahetustega tööks
• Kasuks tuleb varasem töökogemus uksi, aknaid või klaaspakette tootvas ettevõttes

Ettevõte pakub

• Väljaõpet erialaspetsialistide poolt
• Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
• Sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi
• Tähtajatut töölepingut

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014

Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus-, turvaklaaside ja klaaspakettide tootmine ning müük.

Lisaks sellele pakume erinevaid mõõtulõigatud klaase, mis on mõeldud nii välis- kui sisetingimustes kasutamiseks: peegleid, matt-, muster- ning toonklaase.

Andrese Klaasi klientideks on tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja erinevate sisekujundustoodete tootjad nii Baltikumis, Venemaal kui Skandinaavias.