Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #504145

Klaasitöötleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuste hulka kuuluvad klaaside lõikamine, lihvimine, puurimine, lamineerimine jm.

Väljaõpe kohapeal!

Ootused kandidaadile

  • Põhiharidus
  • Täpne ja korrektne
  • Füüsiliselt heas vormis
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus uksi, aknaid või klaaspakette tootvas ettevõttes

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet erialaspetsialistide poolt
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi
  • Tähtajatut töölepingut
  • Tööaeg: E-R
  • Töö asukoht: Paneeli 2, Tallinn

Tööpakkumise number
#504145

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2017
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2017

Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus-, turvaklaaside ja klaaspakettide tootmine ning müük.

Lisaks sellele pakume erinevaid mõõtulõigatud klaase, mis on mõeldud nii välis- kui sisetingimustes kasutamiseks: peegleid, matt-, muster- ning toonklaase.

Andrese Klaasi klientideks on tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja erinevate sisekujundustoodete tootjad nii Baltikumis, Venemaal kui Skandinaavias.

Vaata rohkem