Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246049

Kipsseinte ja lagede paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kipsseinte ja -lagede paigaldamine.
Kipsist aknapalede paigaldus.
Erinevate kipskastide ja karniiside paigaldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ja täpsus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist tasu.

Tööpakkumise number
#246049

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2011

KVT Ehitus on 2007. aasta lõpus loodud ehitusfirma mis tegeleb kipsi, viimistlus ja plaatimistöödega. Meie soov on oma klientidele pakkuda kvaliteetset teenust. Töömahud on aastast aastasse suurenenud ning hetkel vajame oma meeskonda kipsseinte ja lagede paigaldajaid, plaatijaid ja maalreid.

Vaata rohkem