Värsked tööpakkumised

Kipsseinte ja lagede ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423754

Tööpakkumise number

423754

Töö kirjeldus

Kipsseinte- ja lagede ehitamine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus kipsseinte- ja lagede ehitamisel.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub tööd toredas kollektiivis ja aastaringselt.
Palk tükitöö alusel . Tasustamine 2 korda kuus.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 56641857

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
17. mai 2016

Hekstral OÜ asutati 2012.a.
Hekstral OÜ on EESTI erakapitalil põhinev ehitusettevõte.
Meie põhitegevuseks on üldehitus- ja remonditööde teostamine. Samuti pakume abi garantiitööde teostamisel.
Hekstral OÜ eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja profesionaalset klienti rahuldavat teenust.
Meie meeskond on esindatud profesionaalsete, oma tööd hästi tundvate, siseviimistlus spetsialistidega.

Töö kiidab tegijat!