Kinnisvaramaakler
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621847
Kaugtöö võimalus

Pärnu, Pärnumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku meeskonda teotahtelist kaaslast, kes tunneb, et tema kutsumus on seotud kinnisvaraga. Töö sisuks on kinnisvaramaakleri ABC: - aktiivne ja kõikehõlmav müügitöö klientide leidmisel ja objektide müümisel kogu oma mitmekesisuses.
Kui soovid edaspidi teha ise oma ajakasutuse ja finantssuutlikuse otsuseid siis ühine meiega kohe! Meie pikaajaliste kogemuste ja koolitusprogrammi toel saab sinust parim kinnisvaraspetsialist!

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb:
- müügitöö kogemus või müügitahe;
- hea suhtlemisoskus müügiprotsessis;
- aktiivne arenemis- ja õppimisvõime;
- võõrkeele oskus;
- arvuti ja infoallikate kasutusoskus veebikeskkonnas;
- auto olemasolu;
- vajalik vähemalt keskharidus.

- arenemisvõimalusi ning väljakutseid pakkuvat huvitavat tööd Eesti ühes vanimas kinnisvarabüroos;
- võimalust olla ise oma aja peremees;
- endast sõltuvat keskmisest kõrgemat sissetulekut;
- sissetulek vastab otseselt tulemusele;
- meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda;
- sõbralikku kollektiivi;
- heatahtlikke kliente;
- töötamise vorm TÖÖETTEVÕTULEPING.

Tööpakkumise number
#621847

Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 2500 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

Tõnisson Kinnisvara on üks vanemaid kinnisvarafirmasid Eestis, kes on tegelenud üle 27 aasta kinnisvaraga seonduvate teenuste pakkumisega. Tõnisson Kinnisvara pikaajalised kogemused ja väljakujunenud traditsioonid on toonud palju meisse usaldusväärselt suhtuvaid kliente kuna maaklerid juhinduvad oma töös Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Heade Tavade Koodeksist. Tänu oma pädevusele ja korrektsusele aktsepteerivad Tõnisson Kinnisvara eksperthinnanguid kõik Eesti krediidiasutused.

Vaata rohkem