Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733964

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnisvara korrashoiu lepingute haldamine

  • korterelamute üldkoosolekute korraldamine

  • suhtlemine korteriomanike esindajatega

  • igapäevane objektide halduskorraldus

  • tarbimisteenuste vahendamise korraldamine

  • hoonete perioodiliste ülevaatuste teostamine

  • hoonete hoolduse ja rekonstrueerimistööde korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kesk-, kutse- ja/või kõrgharidus (soovitavalt halduse, majanduse, ehituse või tehnika valdkonnas)

  • erialane töökogemus

  • väga hea suhtlemis-, planeerimis- ja organiseerimisvõime

  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil

  • arvutikasutamise oskus

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • kindlat ja püsivat tööd

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • ametiauto võimalust

  • kaasaegseid töövahendeid

  • meeldivat ja toetavat kollektiivi

  • arenguvõimalust kiiresti kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Lisainfo tel: 56480162

Tööpakkumise number
#733964