Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327249

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvarahalduri ülesanneteks on klientidele kuuluva vara haldamine vastavalt kinnisvara korrashoiu standardile ja heale tavale, korrashoiuks vajalike tööde organiseerimine ja järelvalve, dokumentatsiooni haldamine ja vara säilitamiseks vajalike ettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt halduse, majanduse, ehituse või tehnika valdkonnas)
  • erialane töökogemus
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel, E-post, veebilehitseja jms)
  • väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus
  • autojuhiloa olemasolu

Isikuomadused:
  • pingetaluvus
  • läbirääkimisoskus
  • analüüsivõime
  • loov mõtlemine
  • suhtlemisoskus
  • kohusetundlikkus
  • täpsus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • sõbralikke kolleege
  • võimalusi täiendkoolituseks

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • kinnisvarahalduri kutsetunnistus
  • hoone tehnosüsteemide tundmine

Tööpakkumise number
#327249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2013

Haldus 24 OÜ on spetsialiseerunud kinnisvara haldusteenusele. Meie klientideks on nii äriettevõtted kui korteriühistud, kes on usaldanud meile oma kinnisvara administeerimise ja korrashoiu. Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile kvaliteetset haldusteenust, mis tagaks nii operatiivselt kiire tegutsemise tekkinud probleemide korral kui regulaarse tagasiside kinnisvara seisukorrast kliendile. Tegutseme Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses.

Vaata rohkem