Tööpakkumise number

606274

FUND ASSET OÜ kinnisvarahaldur

Töö kirjeldus

  • Ärihoonete haldamise ja korrashoiu korraldamine, mh. kinnisvarakeskkonna juhtimise standardist ja juhendmaterjalidest lähtuvalt;
  • Kliendisuhtluse korraldamine ja kliendisuhte hoidmine, sh. üürniku ja üürileandja vahel tekkivate jooksvate küsimuste lahendamine;
  • Haldusobjektide majandamiseks vajalike tegevuste planeerimine (sh eelarvestamine), organiseerimine, ning teostamise korraldamine ja järelevalve;
  • Haldusobjektidega seotud lepingute haldamine, täitmise korraldamine ja järelevalve;
  • Haldusobjektidega seonduva informatsiooni haldamine, analüüs ja aruandluse korraldamine;
  • Haldusobjektiga seotud dokumentatsiooni komplekteerimine, kogumine ja haldus;
  • Hoonete toimimise efektiivsemaks korraldamiseks ettepanekute tegemine ja võimaluste kasutamine ning rakendamine;
  • Tööohutuse ja töötervishoiu seaduse täitmise tagamine tööde teostamisel ja korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem töökogemus tegevusvaldkonnas
  • Kõrg- või keskeriharidus kinnisvarahalduse-, majanduse-, ehituse- või tehnika valdkonnas;
  • Arvuti baastarkvarade (MS Office) kasutamise oskus
  • Hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime
  • Remondi- ja ehitustöö organiseerimiskogemus
  • Eesti ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
  • EKHHL-i kinnisvara halduri kutsetunnistuse olemasolu või omandamine
  • Hoone tehnosüsteemide tundmine ja BMS-süsteemide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • arenemisvõimalusi ja huvitavat tööd
  • motiveerivat töötasu
  • häid töötingimusi ja -vahendeid
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2019
Soovin kandideerida

Kinnisvarahaldur

FUND ASSET OÜ

Fund Asset on 2009.aastal loodud eestimaisel kapitalil põhinev kinnisvara arendamise ja haldamisega tegelev ettevõte. Pakume oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist. Märksõnadeks on kiirus, täpsus, ausus ja usaldus. Ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda.

Avan ettevõtte profiili