Kinnisvarahaldur
Tööpakkumise number #802767

2
Brem Kinnisvarahooldus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Kinnisvarahalduri peamised tööülesanded on:

  • äripindade haldamine,
  • suhtlemine äripindade rentnikega,
  • seadmete ja kontsruktsioonide tõrgeteta töö tagamine,
  • rentnikele lisamugavust pakkuvate teenuste korraldamine.

Täpsem tööde kirjeldus on välja toodud ametijuhendis.

Ootused kandidaadile

Vajalik arvutikasutuse oskus kesktasemel, hea pingetaluvus, hea

suhtlemisoskus, iseseisvus ja algatusvõime, probleemide lahendamise oskus.

B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus.

Vajalik eesti keele oskus, vene keele oskus kõnes ja kirjas.

Vähemalt keskharidus.

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenemisvõimalust;

Stabiilset tööd;

Kaasaegset töökeskkonda;

Sõbralikku kollektiivi;

Konkurentsivõimelist tööpalka.

Tööpakkumise number
#802767

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1 UUS
päev tagasi
KINNISVARA- JA MAJUTUSSPETSIALIST VENUS KINNISVARA OÜ
1 UUS
päev tagasi
KINNISVARA- JA MAJUTUSSPETSIALIST VENUS KINNISVARA OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
ÜÜRIPINDADE HALDUSJUHT Kaitseliit
1750 €/kuus
UUS
päev tagasi
ÜÜRIPINDADE HALDUSJUHT Kaitseliit • Tallinn
1750 €/kuus
Tallinn
VIP 1
4 p. tagasi
TÖÖDEJUHATAJA (KINNISVARA KORRASHOID) My Property OÜ
Alates 7 €/tunnis
1
4 p. tagasi
TÖÖDEJUHATAJA (KINNISVARA KORRASHOID) My Property OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
ÄRIKINNISVARA HALDUR Stell Eesti AS
1
ÄRIKINNISVARA HALDUR Stell Eesti AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
PUHASTUSTÖÖDE OBJEKTIJUHT SPS Grupp OÜ
PUHASTUSTÖÖDE OBJEKTIJUHT SPS Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki