Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634548

Kinnisvarahaldur

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kavandab kinnisvaraobjektide efektiivse haldamise,
koostab eelarve ning vastutab selle täitmise eest
  • vastutab üürilepinguga võetud kohustuste ja õiguste
täitmise eest, korraldab üürilepingute muudatuste
koostamist ning kooskõlastamist kliendiga
  • korraldab kliendikohtumisi kliendisuhete hoidmise
eesmärgil
  • koordineerib korrashoiuteenuste osutamist objektil (sh
vajalikud hanked) ja teenuste järelevalvet
  • koostöös tugistruktuuride ja koostööpartneritega koostab
hoonete remondikava ning korraldab remonttööde
teostamise
  • osaleb objektidega seotud arendusprojektides
  • tagab objektipõhise informatsiooni olemasolu ettevõtte
infosüsteemides

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt kinnisvarahalduse, majanduse,
ehituse või tehnika valdkonnas)
  • erialane töökogemus
  • väga heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keele oskus
  • autojuhiloa olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalus
Lisaks ootame kandidaadilt head analüüsivõimet,
pingetaluvust, suhtlus- ja läbirääkimisoskust, täpsust ja
kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii
iseseisvalt kui meeskonnas.

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd suures ettevõttes
  • toetust sisseelamisel ja võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • tasustatud tervisepäevi
  • motiveerivat tulemustasu
  • spordikompensatsiooni
  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#634548

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Vaata rohkem