Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675398

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvara korrashoiu strateegiline haldamine.
Kinnisvara korrashoiu tegevuste taktikaline haldamine.
Kinnisvara korrashoiu tegevuste operatiivne haldamine.
Tööd teostatakse nii sise-kui välitingimustes.

Kinnisvarahaldusest tulenev organiseeriv töö.

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Kutse : Kinnisvarahaldur tase 5 (võimalik väljaõpe)
Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
Vene keele oskus suhtlustasandil
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Meeldivat tööd ettevõttes, mis laieneb iga päevaga.
Töö tegemiseks ametiautot ja muid vajalikke vahendeid.
Boonust õhtusel tööajal.

Lisainfo

Asukoht: Keila

Tööpakkumise number
#675398

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
9. november 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem