Kinnisvara konsultant
Tööpakkumise number #798018

2
Konsult Kinnisvara
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Järjepidev kinnisvara portfelli ülesehitus

  • Igapäevane uute kontaktide loomine

  • Klientidega suhtlemine ja nende nõustamine

  • Turundusega tegelemine

  • Fotode ja videodega tegelemine

  • Info kogumine eduka tehingu jaoks

  • Lepingute läbirääkimine ja sõlmimine

  • Investeeringute planeerimine ja nõustamine

  • Ühisesse investeerimisportfelli panustamine

  • Enesearendamine läbi suhtlemise ja koolituste

  • Meeskonnas initsiatiivi võtmine ja projektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Julgust luua uusi kontakte ning nõustada kliente

  • Huvi kinnisvaravaldkonna ja investeerimise vastu

  • Soov suhelda ja nõustada kliente

  • Proaktiivne mõtlemine

  • Tahe saada uusi teadmisi

  • Lahendustele orienteeritus

  • Kasuks tuleb täpsus, korrektsus, organiseerimisvõime

  • Produktiivne tegutsemine

  • Eesmärgistatult tegutseda

  • Eelnev kogemus kinnisvaravaldkonnas tuleb kasuks

  • Soov tegutseda uues põnevas valdkonnas

  • Autojuhiload

Ettevõte pakub

  • Toetavat ja kaasavat meeskonda

  • Võimalust õppida maakleriks ning ettevõte pakub selleks tuge mentorluse ja koolituste näol

  • Arendavat keskkonda

  • Ambitsioonikaid tiimikaaslasi

  • Järjepidevalt koolitusi

  • Ühiseid üritusi

  • Võimalust ise planeerida enda tööaega

  • Väga head teenimisvõimalust

  • Tulemuspõhine tasustamine, lisapremeerimine

  • Madalad kulud tegutsemiseks

  • Võimalust juhendada tiimi

  • Tegeleda turundusega sotsiaalmeedias

  • Toetame, et luua stabiilne ja kauakestev tegutsemine kinnisvara valdkonnas

Lisainfo

Soovite lisainfot kiirelt küsida, helistage ja täpsustame teile.

Tööpakkumise number
#798018

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
3 näd. tagasi
MAAKLER UUS MAA NORD
1
5 päeva jäänud
MAAKLER UUS MAA NORD • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine MAAKLER CITY PROPERTY OÜ
Veebipõhine värbamine
MAAKLER CITY PROPERTY OÜ • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS
4 päeva jäänud
KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KINNISVARAMAAKLER Kaanon Tallinn OÜ
1
KINNISVARAMAAKLER Kaanon Tallinn OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KINNISVARAHALDUR KODU HALDUS OÜ
1
KINNISVARAHALDUR KODU HALDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki