https://www.cvkeskus.ee/644612

Töö kirjeldus

kinnisvara portfelli ülesehitus, igapäevane müügikõnede tegemine, suhtlemine ja nõustamine kinnisvara alaselt, ostuklientide teenindamine, klienditundidel osalemine, meeskonna tegevuses kaasa rääkimine, ajaplaneerimine, notari memode koostamine, üüritehingute läbiviimine jpm kinnisvara seonduvaid tegevusi


Nõudmised kandidaadile

ASTU MÄNGU
Kinnisvaramaakler on asjalik ja tegus inimene, kes ei karda suhelda igapäevaselt uute inimestega ning on ettevõtja mõtteviisiga.
Armastab õppida ja tervitab uusi väljakutseid, mis müügitöö kinnisvara maastikul ette toob.
Kui Sind peaks see väljakutse huvitama, siis kirjuta meile motivatsioonikiri ja juurde pane ka CV


Ettevõte pakub

arenevat keskkonda, lahedaid ja ambitsioonikaid tiimikaaslasi, mentorlus programmi, koolitusi, ühiseid üritusi ja iganädalaseid kontori seminare, mida kuskilt mujalt ei leia ning kindlasti head teenimisvõimalust, kui oled ise ambitsioonikas, tegus ja julge
Pakume võimalust tegutseda nii ärikondlikus kui ka elukondliku kinnisvaraga


Tööpakkumise number
#644612

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
17. märts 2020
Kinnisvara konsultant

Konsult Kinnisvara

Konsult Kinnisvara on loodud selleks, et üheskoos olla kasulik inimestele, kes ise igapäevaselt kinnisvara tehinguid ei tee ja pakkuda neile parimat nõu, mida ise oleme õppinud läbi kogemuse.
Usume, et meie tiimi liikmed peavad saama parimad teadmised, et olla hea maakler. Selleks teeme iganädalaselt seminare kontoris, mis annavad sulle teadmised nii kinnisvaras kui ka eraelus, et olla parim Sina ise.

Kindlasti hoida au sees Eesti kinnisvaramaaklerite elukutset ja kanda uhkusega seda tiitlit.

Vaata kindlasti meie igapäeva toimetusi juba läbi facebooki lehe(kinnisvarakonsultant), sest oleme seal aktiivselt toimetamas, et tuua sinuni kõige värskemad mõtted ja pakkumised kinnisvaramaastikult.

Näeme juba vestlusel

Vaata rohkem

Kinnisvara konsultant
You are applying to:
Kinnisvara konsultant
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!