Kinnisvara hooldusmeister
Tööpakkumise number #801057

1
Stell Eesti AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Hoone kütte- ja ventilatsioonisüsteemide hooldamine ja remontimine, hoone automaatikasüsteemide tundmine, komponentide asendamine ja seadistamine, tehniline nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • omad töökogemust kinnisvara tehnosüsteemide hooldamisel ja remontimisel;

  • oskad eesti keelt heal tasemel ning vene keelt suhtlustasandil;

  • omad B-kategooria juhiluba;

  • oskad kasutada arvutit heal tasemel;

  • kasuks tuleb tehniline kõrg- või kutseharidus (elektri- või keskkonnatehnikaalane).

  • huvitavat ja võimaluste rohket tööd kiiresti arenevas ettevõttes;

  • tööalast väljaõpet;

  • konkurentsivõimelist töötasu;

  • töövahendeid ja mugavat tööriietust;

  • erinevaid hüvesid ja soodustusi.

Tööpakkumise number
#801057

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022
Kinnisvara hooldusmeister Kinnisvara hooldusmeister

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TULEOHUTUSPAIGALDISTE HOOLDUSSPETSIALIST FIRETEK OÜ
TULEOHUTUSPAIGALDISTE HOOLDUSSPETSIALIST FIRETEK OÜ • Tallinn
Tallinn
HOOLDUSTEHNIK Kivilaine OÜ
HOOLDUSTEHNIK Kivilaine OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
HOONE TEHNOSÜSTEEMIDE JA HOONEAUTOMAATIKA HOOLDUSTEHNIK CLIK AS
Alates 1700 €/kuus
1
HOONE TEHNOSÜSTEEMIDE JA HOONEAUTOMAATIKA HOOLDUSTEHNIK CLIK AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
KLIIMASEADMETE HOOLDUSTEHNIK CLIK AS
1
KLIIMASEADMETE HOOLDUSTEHNIK CLIK AS • Harjumaa
Harjumaa
TEHNIK KAFO EESTI OÜ
TEHNIK KAFO EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki