AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Kinema OÜ

Kesk tee 23, Rae vald
http://www.kinema.eu/

Tööpakkuja tutvustus

Oü Kinema on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1992. aastal, eesmärgiga müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid sektsioonuksi Eesti Turul. Tänaseks on ettevõttest kujunenud organisatsioon, kellel on tütarettevõte Soomes ning edasimüüjad Skandinaavia turgudel. Kinema tõstuksi on turustatud projektimüügi raames ka Venemaale, Valgevenesse, Leetu ja Saksamaale. Kõik esindatavad kaubamärgid kuuluvad Euroopas oma ala juhtivate tootjate hulka. Tuntumad nendest on Stertil, Marco, Nassau, Faac, Novoferm jne. Lisaks toodete müügile pakume ka oma lõpptarbijatele hooldus-ning paigaldusteenust.
Järjepidevad investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele jätkuva arengu, mille tulemusel oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.
Oma tegutsemise jooksul oleme loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii oma klientidele kui hankijatele ning kus meie kõige suuremal varal, töötajatel, on eneseteostust ja arenemisvõimalust pakkuv töökeskkond.
Seoses ettevõtte jätkuva kasvu ja strateegiliste muutustega, on meie meeskonda oodatud

Ettevõttest

Vaatamised
24 974
Töötajate arv
29
Asukoht
Rae vald

Asukoht

Kinema OÜ tööpakkumised

VIP 3
6 p. tagasi
TEHNIK Kinema OÜ
1500 - 2500 €/kuus
3
6 p. tagasi
TEHNIK Kinema OÜ • Tallinn
1500 - 2500 €/kuus
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
TEHNIK Kinema OÜ
1500 - 2500 €/kuus
2
nädal tagasi
TEHNIK Kinema OÜ • Tartu
1500 - 2500 €/kuus
Tartu
VIP 2
2 näd. tagasi
PAIGALDAJA/TEHNIK Kinema OÜ
Alates 1500 €/kuus
2
2 näd. tagasi
PAIGALDAJA/TEHNIK Kinema OÜ • Tallinn
Alates 1500 €/kuus
Tallinn