Värsked tööpakkumised

Kindlustusnõustaja Viljandis ja Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359586

Tööpakkumise number

359586

Töö kirjeldus

• klientide professionaalne nõustamine
• elukindlustus- ja investeerimislahenduste leidmine
• lepingute vormistamine
• pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
• olemasoleva portfelli haldamine

Compensa tooteportfelli kuuluvad garanteeritud tootlusega ja investeerimisriskiga kogumiskindlustus, laste kogumiskindlustus ja pensionikindlustus, samuti II samba ehk kohustusliku kogumispensioni väljamaksed. Lisaks kogumistoodetele pakume elukindlustustooteid nagu riski- või laenukindlustus, õnnetusjuhtumikindlustust ning erinevaid lisakindlustusi.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev müügitöö kogemus
• kontaktialgatamise julgus
• hea kuulamisoskus, soov mõista klientide vajadusi ja leida neile sobivaim lahendus
• oled aktiivne, tulemustele orienteeritud ja Sul on valmisolek saavutada iseseisvalt häid tulemusi
• oled oma töös korrektne, sul on hea eesti keele ja arvutikasutamise oskus
• hea enese motiveerimise oskus, oled sõbralik ja positiivse eluhoiakuga

• Kasuks tuleb varasem kokkupuude kindlustusvaldkonnnaga

• ilma laeta tulemustasu ja kindlat põhipalka (miinimumpalk)
• tööks vajalikku toodete- ja müügikoolitust
• mugavat töökohta Viljandi ja Tartu kesklinnas
• sõbralikku kollektiivi ja toredaid ühisüritusi

• Boonusena saad meie juures väga heaks elukindlustuse spetsialistiks

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014

Compensa Life Vienna Insurance Group SE (1993) on üks vanimaid elukindlustusseltse Baltikumis ja kuulub Austria juhtivasse kindlustusgruppi Vienna Insurance Group. Compensa peakontor asub Tallinnas Eestis ja filiaalid Lätis ja Leedus. Lisaks Tallinnale oleme Eestis esindatud ka Pärnus, Tartus ja Viljandis.
Compensa eesmärgiks on aidata oma klientidel finantsriskidega toime tulla, pakkudes selleks paindlikke ja ajakohaseid elukindlustuslahendusi. Haldame Baltikumis ligikaudu 65 000 kliendi kindlustusriske ja investeeringuid, mida on kokku üle 126 miljoni euro, ning oleme suurim kindlustuspensionide väljamaksja Eestis.