Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271233

Kindlustusmaakler

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kindlustuslahenduste müük äri- ja eraklientidele;
  • klientide kindlustushuvi väljaselgitamine ja professionaalne nõustamine;
  • klientide kindlustushuvile vastava kindlustuslahenduse väljapakkumine;
  • klientide kindlustuslepingute ja -programmide terviklik haldamine.

Ootused kandidaadile

  • on tulemustele ja edule orienteeritud;
  • suudab töötada iseseisvalt ja järjekindlalt püstitatud eesmärkide nimel;
  • on eelneva eduka müügi- ja teenindamiskogemusega kindlustusvaldkonnas;
  • on hea suhtleja, vastutustundlik ja koostöövalmis;
  • omab head keelteoskust (eesti, vene);
  • omab B-kategooria juhilube ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalust.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • arenguvõimalusi koos ettevõtte ja asjatundliku meeskonnaga;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • müügi- ja haldustoetust klientide teenindamisel;
  • tulemustest sõltuvat tasustamissüsteemi.

Tööpakkumise number
#271233