Kiirtoidu müüja ja/või ettevalmistaja
Tööpakkumise number #834377

Töö kirjeldus

Sirius Kiirtoit Tartus Aardla-Võru ristmikul (Võru 83; avatud E-R 7-23, L-P 9-23)

Töö on kahes vahetuses vastavalt töögraafikule.

Pakutavad töökohad:
1. klienditeenindaja
2. toitu ettevalmistaja (hamburgerite, pitsade ja praadide valmistamine),

Ootused kandidaadile

Kiirus töötamisel
Hea ja vaba suhtlemisoskus
Hoolas ja kohusetundlik suhtumine töösse

Ettevõte pakub

Väga korralikku töökeskkonda.
Vastutulelikku ja sõbralikku suhtumist töötajasse.
Oma sektoris keskmisest kõrgemat palka.
Sporditoetust treeninguteks.

Lisainfo

Brutopalk 6.5 eurot kuni 7.5 eurot tunnis.

Tööpakkumise number
#834377

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
TEENINDAJA NÕO TEENINDUSJAAMAS Tartu Terminal AS
1000 - 1200 €/kuus
5 p. tagasi
TEENINDAJA NÕO TEENINDUSJAAMAS Tartu Terminal AS • Tartumaa
Tartumaa
5 p. tagasi
Підходить і для українців
TOATEENIJA Tartu Rakenduslik Kolledž
4 päeva jäänud
TOATEENIJA Tartu Rakenduslik Kolledž • Tartu
Tartu
3 p. tagasi
VAHETUSE VANEM TARTU MAXIMAS (ILMATSALU 11) MAXIMA Eesti OÜ
3 p. tagasi
VAHETUSE VANEM TARTU MAXIMAS (ILMATSALU 11) MAXIMA Eesti OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine MÜÜJA Vasula Lihatööstus OÜ
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
MÜÜJA Vasula Lihatööstus OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA TARTU R-KIOSKISSE Reitan Convenience Estonia AS
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA TARTU R-KIOSKISSE Reitan Convenience Estonia AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki