Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732270

KIIRE! Hooajatöö nobedate näppudega pakkijale

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • saabuva kauba vastuvõtmine

  • koguse vastavuse kontroll saatedokumentidele

  • kaupade markeerimine ning turvaelementide kinnitamine

  • kaupade paigutamine laokohtadele

Ootused kandidaadile

  • täpsus, korrektsus

  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku väljaõpet

  • tööaeg E-R kell 08.00-16.30

  • tasuta transport tööle ja tagasi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus.

Tööpakkumise number
#732270