Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517747

Kiirabitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kiirabibrigaadi ja patsientide ohutu ja kiire transportimine;
- kiirabibrigaadi assisteerimine väljakutsel;
- kiirabiauto töökorras oleku tagamine (kontroll, vahendite täiendamine, auto puhastamine, jne)

Ootused kandidaadile

- kiirabitehniku
või
- parameediku
või
- erakorralise meditsiini tehniku kvalfikatsioon;
- alarmsõidukijuhi luba või valmidus läbida vastav 3-päevane koolitus;
- vähemalt 2 a töökogemus auto- või bussijuhina;
- Tallinna tänavate võrgustiku ja liikluse hea tundmine;
- täpsus, ausus, korrektsus, abivalmidus, empaatiavõime;
- hea füüsiline vorm, stressitaluvus;
- eesti keele valdamine ning vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- tööd vanimas kiirabiettevõttes;
- põhjalikku ettevalmistust ning jätkukoolitusi;
- alati muutuvat ning vaheldusrikast vahetustega tööd graafiku alusel;
- kaasaegseid töövahendeid ning 24/7 töötavat tugimeeskonda;
- stabiilset, töötulemustest ning kvalfikatsioonist lähtuvat töötasu;
- häid olmetingimusi ning motiveerivaid ühisüritusi

Lisainfo

CV palume saata e-posti aadressil personal(at)tems.ee.
Kontaktisik: transpordi- ja logistikajuht Silver Siim, tel 56 979 112

Tööpakkumise number
#517747

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. märts 2018
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2018

Kiirabi osutamine õnnetusjuhtumitel ja äkilistel haigestumistel haigla eelsel etapil ning patsientide transport meditsiinilise julgestusega, kiirabiline valmisolek suurte avariide, katastroofide või loodusõnnetuste korral.

Vaata rohkem