Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752372

KFC TARTU kutsub tiimi vahetusevanema abilise!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vahetuse effektiivne juhtimine
  • restorani juhtkonna teotamine igapäevases töös
  • toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

  • valmisolekut saada KFC pereliikmeks
  • varasemat töökogemust toitlustuses (soovitavalt vahetusevanema ametikohal)
  • head eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil

  • Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti kauplustes, restoranides, kohvikutes, kinodes ja tasuta töölõunaid
  • KFC standarditele vastavat väljaõpet
  • täistööaega ja paindlikku töögraafikut
  • arenemisvõimalusi meteoriidi kiirusel

Tööpakkumise number
#752372

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem