Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642786

KFC NARVAS kutsub tööle KLIENDITEENINDAJAID

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 3. märts 2020
Kuulutus aegub:31. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu väljakutseks saab
* KFC külastajate sõbralik ja kiire teenindamine
* kaupade vastuvõtt ja väljapanek
* menüüs pakutavate toitude valmistamine
* restorani söögisaali ja abiruumide korrashoid

Ootused kandidaadile

KFC tiim ootab Sind kui Sa armastad klienditeenindustööd, Sinu eesti keele tase on B1, Sa oled vähemalt 18-aastane ning valmis töötama ka öövahetustes.

Meie omalt poolt pakume Sulle põhjalikku väljaõpet ja paindlikku töögraafikut (sobib ka õppetöö kõrvale). Sa saad osa ülivingest Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketist kõikides Apollo üksustes ning töölõunad on Sulle TASUTA. Lennukad karjäärivõimalused kiiresti kasvavas KFC restoraniketis ja Apollo grupis on lisaboonuseks!

Väljaõpe toimub kohapeal!

Tööpakkumise number
#642786

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 23 000, mis asuvad 140 erinevas riigis.

Vaata rohkem