KFC kutsub tööle RESTORANIJUHTE

APL FRESH FOOD OÜ

Tööpakkumise number

597809

APL Fresh Food OÜ KFC kutsub tööle RESTORANIJUHTE

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:
• Restoranipersonali juhtimine ja igapäevase töö koordineerimine, sh töötajate värbamine ja hindamine
• Restorani müügi, kasumi ja tootlikkuse kasvu planeerimine ja elluviimine
• Toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine ja tagamine vastavalt KFC standarditele
• Eelarve koostamine ja tegutsemine selle järgi
• Ohutu töökeskkonna loomine ja vastutus töötajate ohutute töövõtete eest
• Inventuuride korraldamine ja tulemuste analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• Varasem töökogemus kiirtoidurestoranis vahetusevanema, restoranijuhi abi või restoranijuhi ametikohal
• Hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Kogenud MS Office kasutaja
• Analüütiline mõtlemine ja hea organiseerimisvõime
• Tugeva stressitaluvusega ja eesmärkide saavutamisele pühendunud
• Teadmised ja varasem kogemus personali juhtimisel, planeerimisel, värbamisel, arendamisel
• Valmis töötama vastavalt KFC poolt väljatöötatud standarditele ja reeglitele.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti, mis kehtib raamatupoodides, kinodes, restoranides ja kohvikutes
• KFC standarditele vastavat väljaõpet
• Ühisüritusi
• Arenemisvõimalust ühes Baltikumi kiireimini kasvavas meelelahutusettevõtete grupis
• Võimalust panustada KFC esimeste restoranide avamistesse Eestis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Soovin kandideerida

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 21 000, mis asuvad 130 erinevas riigis. KFC on avamas oma esimesed restoranid Eestis 2019. aastal.

Avan ettevõtte profiili