Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639378

Kevad-suve abiline Võru K-rauta kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2020
Kuulutus aegub:10. märts 2020

Töö kirjeldus

VÕRU K-RAUTA KAUPLUS OTSIB KEVAD-SUVE ABILISI!

Kelle peamised tööülesanded on:

  • kaupluse laos- ja/või müügisaalis abitööde tegemine;
  • kauba väljapanek ja korrastamine;
  • klientide abistamine.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat:

  • hea suhtlemisoskusega;
  • aktiivse ja rõõmsameelse ellusuhtumisega;
  • korrektne ja aus;
  • hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega;
  • peab oluliseks meeskonnatööd.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.
Tööle asumise aeg: märts kuni augusti lõpp
Töö tüüp: täistööaeg või osaline (Vabade töökohtade olemasolul töösuhte jätkamise võimalus.)

Tööpakkumise number
#639378

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem