Värsked tööpakkumised

Keskkonnatehnika lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432412

Tööpakkumise number

432412

Töö kirjeldus

Keskkonnatehnika lukksepa tööülesanneteks on AS ELVESO vee- ja kanalisatsioonitorustike, seadmete ning rajatiste hooldus- ja remonditööd. Avariide ja vajalike ümberlülituste teostamiseks tuleb olla valmis tööks väljaspool kehtestatud tööaega puhkepäevadel ning riiklikel pühadel.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame inimesi, kes omavad vastavas valdkonnas töökogemust, on täpsed ja kohusetundlikud ning räägivad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt.

Omalt poolt pakume stabiilset ja huvitavat tööd, täienduskoolitusi vastavalt vajadusele, konkurentsivõimelist töötasu ja muid ettevõttes olevaid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

AS ELVESO on 100 % Rae valla omandis olev elektri-, vee- ja soojusettevõte, mille põhitegevusalad on elektrivõrguteenuse osutamine ja elektrienergia müük, vee- ja kanalisatsiooniteenuse osutamine ja soojusenergia tootmine, jaotamine ja müük.